Wydaje się, że po wielu latach suplementy diety zostały w końcu docenione. Dzisiaj większość Polaków zażywa różnego rodzaju preparaty. O ile część z nich nie działa zbyt dobrze, o tyle niektóre zasługują na szczególne wyróżnienie. Wśród suplementów zbierających najlepsze recenzję jest z całą pewnością amicolina. Jest to nowość od firmy Colway, która od razu zdobyła dobrą sławę.

Czym jest amicolina?

Głównymi składnikami amicoliny są olej konopny oraz wyciąg z pestek moreli, a konkretnie ich jąder. Producent szczyci się, iż wyciąg z moreli jest niezwykle czysty, a jego stężenie w preparacie niezwykle wysokie. DO jego ekstrakcji wykorzystano najnowocześniejszą metodę, którą stosuje się przy pomocy dwutlenku węgla.

apricot_625x350_61448616986

Korzyści ze stosowania amicoliny

Wydaje się, że korzyści, jakie płyną ze stosowania amicoliny jest wiele. Ażeby je przedstawić warto przyjrzeć się nieco bliżej obu składnikom preparatu.

Olej konopny to środek, który na rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Od razu jednak zyskał dość dużą popularność. Olej konopny wykorzystuje się dzisiaj powszechnie w różnych celach. Między innymi, jest to popularny środek kosmetyczny. Jeśli natomiast chodzi o amicolinę, olej konopny stał się jej składnikiem z nieco innych przyczyn. Przede wszystkim chodzi o prozdrowotne działanie profilaktyczne. Olej konopny działa profilaktycznie na wiele sposobów.

Ważne jest na pewno, że olej z konopi jest antyoksydantem. Dzięki temu wykazuje działanie antynowotworowe oraz prowadzi do regeneracji komórek.

Jeśli natomiast chodzi o olej z jąder pestek moreli, jego istotnymi składnikami są nienasycone kwasy tłuszczowe. Bardzo dobrze wpływają one na procesy trawienne i metabolizm. Ponadto, w wyciągu z moreli znajduje się również amygdalina. Wiele badań wykazało, że składnik ten działa antyrakowo.

Nie ma wątpliwości, że amicolina to skuteczny suplement diety. Jednakże, jego składniki, a zwłaszcza olej konopny, nie są jeszcze dokładnie przebadane. Stąd tez nigdy nie powinno się opierać terapii, na przykład chorób nowotworowych, tylko na tym suplemencie. Zapraszamy – sklep Vitakolagen.

Co warto wiedzieć o amicolinie?