Motto znanej i cenionej warszawskiej firmy wyburzeniowej brzmi: Nie działamy chaotycznie, lecz metodycznie. Oszczędzamy tym samym cenny czas i pieniądze.

To chyba powinno wystarczyć, aby zainteresować się usługami PGW.

Maszyny
Firma w swoich pracach posługuje się świetnym sprzętem i m.in. dlatego każde zlecenia są wykonane starannie, rzetelnie i profesjonalnie. To np. koparka gąsienicowa o mocy 247 KM, zasięgu kopania: 7533 mm, zasięgu pracy w górę: 10345 mm, mobilna kruszarka gasienicowa z silnikiem o mocy 225 km, do 100 t przerobu na godzinę, z regulowaną frakcją 0-200 mm, szczęka tnąco-krusząca MP 20, o wadze 2600 kg, szczęka tnąco-krusząca MP 30, o wadze 3600 kg ze zmienną wkładką do cięcia stali, czy szczęka Indeco IRP 1000, tnąco-krusząca o wadze 2600 kg.

Oferty
FIrma wyburzeniowa w ofercie ma wycenę prac rozbiórkowych, kierowanie pracami rozbiórkowymi przez inżyniera posiadającego wszystkie niezbędne uprawnienia, wyburzenie obiektu budowlanego przy użyciu ciężkiego sprzętu z osprzętem wyburzeniowym, prowadzenie i nadzorowanie w imieniu Inwestora administracyjnej drogi o uzyskanie pozwolenia na rozbiórkę.

Usługi wyburzeniowe w Warszawie gwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo podczas wszelkich prac i dokładnie zaplanowany proces rozbiórki.

Wielkie gabaryty, wielkie budowle, wielkie eskapady nie stanowią żadnego problemu. Warszawskie usługi wyburzeniowe kompleksowo zajmą się każdą rozbiórką i nie tylko na terenie stolicy, ale w całym naszym pięknym i wspaniałym kraju.

Więcej dowiesz się na: http://www.pg-wyburzenia.pl/

Usługi wyburzeniowe na terenie całej Polski