Dla wszystkich osób głodnych nowych, interesujących miejsc w mieście, proponujemy wizytę w niepowtarzalnej pralni samoobsługowej. Lokal funkcjonuje jednocześnie jako klimatyczna kawiarnia Kraków ubogacając o kolejną oryginalną lokację gastronomiczną. Wierzymy, że zachęcające wnętrze, atmosfera i znakomite jedzenie to recepta nawet na najbardziej ponury poranek w Krakowie.  

Kawiarnia Kraków

U nas szybko i wygodnie zrobisz pranie. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą brudne ubrania i załadujesz je do pralki, a profesjonalny sprzęt zajmie się resztą w czasie, kiedy Ty możesz delektować się filiżanką znakomitej kawy lub innego ulubionego napoju. To także znakomite miejsce na spotkania ze znajomymi, zwłaszcza jeśli dodatkowo możesz zająć się domowymi obowiązkami, jak np. praniem. Nasza kawiarnia Kraków to jedyne w swoim rodzaju miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu studentom i osobom przyjezdnym.  

Śniadania Kraków

Życie w biegu nie oznacza, że trzeba rezygnować z regularnych posiłków. W naszej kawiarni zjesz znakomite dania śniadaniowe – na słodko i na słono, w opcji klasycznej oraz wegetariańskiej. Najlepsze śniadania Kraków ma do zaoferowania w wielu przyjaznych lokalach, ale żaden z nich nie pozwala dodatkowo wykorzystać czas na uporanie się z domowymi obowiązkami. Wyjątkowość naszego lokalu leży w łączeniu ze sobą dwóch pozornie całkowicie odrębnych od siebie czynności. Znajdując jednak moment wytchnienia przy pysznym śniadaniu, z pewnością docenicie szeroką paletę usług, oferowanych przez naszą kawiarnię.

Wygodna pralnia i kawiarnia w jednym